Siemiatycze

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

Szkoły

Nasza szkoła jest placówką niepubliczną prowadzoną przez stowarzyszenie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. 50-lat doświadczenia w prowadzeniu szkół to ogromna siła naszego stowarzyszenia na bazie której tworzymy szkołę nastawioną na słuchaczy i uczniów.

Wszystkie nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych!

Oznacza to, że ukończenie szkoły ZDZ pozwala na uzyskanie świadectw i dyplomów państwowych. Absolwenci mają więc otwartą drogę do kontynuowania nauki we wszystkich szkołach oraz uczelniach wyższych.

Prowadzimy szkołę dzienną - Branżową Szkołę I Stopnia w Siemiatyczach.

W naszej działalności duży nacisk kładziemy nie tylko na jakość kształcenia, ale również na przyjazną atmosferę oraz bezpieczeństwo w szkole.

Jakość naszych działań potwierdzona jest wieloma certyfikatami, m.in. certyfikatem ISO. Daje to naszym słuchaczom i uczniom gwarancję spełnienia ich wymagań związanych z jak najwyższą jakością świadczonych usług.

Nasza szkoła mieści się przy ul. Pałacowej 24.Obiekt będący własnością ZDZ w Białymstoku to budynek o powierzchni blisko 400 m2. W  przystosowanym do potrzeb dydaktycznych budynku znajduje się: 6 sal wykładowych, pracownia komputerowa, pomieszczenia biurowo-administracyjne, pomieszczenia sanitarne i gospodarcze oraz sala gimnastyczna.

Budynek posiada wysoki standard użytkowania, zgody z obowiązującymi wymogami i przepisami z zakresu bhp i ppoż. Nasz obiekt łączy walory funkcjonalności z wysoką estetyką wnętrz. Wykorzystane są maksymalnie dostępne powierzchnie, poprzez funkcjonalną aranżację ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń użytkowych. Sale dydaktyczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny (projektory multimedialne, laptopy i ekrany projekcyjne) oraz funkcjonalne, ergonomiczne umeblowanie.

Znajdź Szkołę lub ośrodek